Siedzący tryb życia czy spanie na kanapie w dużej mierze wpływa na pogłębianie się schorzeń kręgosłupa. Są one w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechne, dlatego istnieje wiele metod na redukowanie ryzyka ich pogłębiania – w tym materace SleepMed. W jaki sposób są w stanie pomóc i dlaczego warto w nie zainwestować? 

Czym są materace SleepMed? 

Zdrowy sen, czyli taki, po którym rano budzimy się wypoczęci, pełni sił i w dobrym humorze. Wpływa na niego wiele czynników, w tym odpowiednio dopasowany materac. Na współczesnym rynku mamy dostęp do wielu produktów do spania tego typu, jednak warto swoją uwagę zwrócić na materace SleepMed. Dlaczego? Przede wszystkim są to produkty, które zostały stworzone specjalnie z myślą o zagwarantowaniu nam komfortowego wypoczynku każdej nocy. Jest to możliwe poprzez unikalną budowę oraz właściwości, do których zaliczyć można:

  • antyalergiczność, wynikającą z zastosowanych materiałów,
  • wysoki poziom cyrkulacji powietrza, wspomagany przez technologię Airforce,
  • higieniczność, którą umożliwiają zdejmowalne pokrowce,
  • prozdrowotny wpływ na kręgosłup, który potwierdza status wyrobu medycznego.

Schorzenia kręgosłupa a materace SleepMedDlaczego warto zainwestować w poduszki i materace SleepMed? 

SleepMed w swojej ofercie posiada dwa główne produkty, które w znaczny sposób przekładają się na jakość naszego snu. Pierwszym z nich są materace SleepMed – unikalne produkty, które są w stanie prawidłowo stabilizować sylwetę użytkownika. Wynika to z idealnego dostosowania się do anatomicznego kształtu ciała, co dodatkowo daje najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób mamy pewność, że będzie on prawidłowo ułożony przez całą noc. Drugim jest poduszka – niezwykle ergonomiczny produkt, odpowiadający za ułożenie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także odciążenie barków. Jej codzienne użytkowanie pozwala na zminimalizowanie, chociażby poranne sztywności karku.

Jak dopasować do siebie materace SleepMed? 

Wybierając materac do spania, każdy z nas bierze pod uwagę kilka czynników, w tym:

  • wiek użytkownika,
  • stan zdrowia,
  • wagę i preferencje, jeśli chodzi o twardość.

Oznacza to, że dopasowanie podłoża do spania opiera się na osobistych potrzebach użytkownika. Dostępne na rynku materace SleepMed są w stanie dorównać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, a wszystko to z uwagi na wyjątkowe właściwości. Przede wszystkim wyróżnia się uniwersalnością pod względem twardości, gdyż ma możliwość jej regulowania. Ponadto wyróżniają się właściwościami prozdrowotnymi oraz antyalergicznymi.

Zdrowy i spokojny sen umożliwić nam może przede wszystkim odpowiednio dopasowane podłoże do spania. W ten sposób zadbamy nie tylko o wysoki poziom higieny czy zredukujemy ilość alergenów, ale także zagwarantujemy kręgosłupowi prawidłowe wsparcie.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/