Sen jest niezwykle ważnym aspektem życia każdego człowieka. To właśnie on między innymi umożliwia prawidłowy rozwój oraz zapewnia dobre samopoczucie. Jednak zapotrzebowanie na sen zależy od wieku, a w pierwszych miesiącach życia człowiek potrafi przespać nawet pół dobry! Jest to naprawdę ogromna liczba godzin, dlatego ważne, aby maluszek spędził ją na jak najlepszym oraz najbezpieczniejszym podłożu. Jako materac dla dziecka idealnie sprawdzi się materac Hilding Safety Smyk. 

Czym cechuje się materac Hilding Safety Smyk? 

Materac Hilding Safety Smyk został stworzony z myślą o najmłodszych. To właśnie dlatego różni się konstrukcją od innych materacy Hilding, a to wszystko za sprawą specjalnie profilowanego wkładu. Wyróżnić tutaj można piankę FlexiFoam, która okala cały materac, zapewniając podwyższone boczki materaca. W ten sposób materac Hilding Safety Smyk posiada budowę łódeczki i gwarantuje, że maluszek nie wypadnie z łóżeczka podczas snu, leżakowania lub zabawy. Środek materaca składa się z pianki wysokoelastycznej Velvet Touch, która zapewnia odpowiednio wysoką sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia, jednocześnie stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa dziecka. Jest to niezwykle ważne z uwagi na fakt, że kręgosłup maluszka jest bardzo podatny na uszkodzenia. Materace do spania od Hilding umożliwiają nie tylko prawidłowy rozwój, ale także i komfortowy sen, dzięki czemu maluszek będzie wypoczęty i pełen energii. Czym jeszcze charakteryzuje się materac Hilding Safety Smyk?

  • antyalergicznością – jak wszystkie materace Hilding wykonany został z bezpiecznych dla zdrowia oraz niewywołujących alergii materiałów,
  • antybakteryjnością – Hilding Safety Smyk posiada właściwości antybakteryjne, przez co w środku i na powierzchni nie gromadzą się roztocza i bakterie,
  • odwracalnością – materac można odwrócić, ponieważ obie jego strony są przystosowane do użytkowania,
  • pokrowiec Lotus – antybakteryjny, wodoodporny i delikatny w dotyku pokrowiec zdobiony wzorami.

Materac Hilding Safety Smyk posiada wiele cech, które pozytywnie wpływają na sen maluszka.

Dlaczego warto kupić materac Hilding Safety Smyk?

Komfortowy sen tylko na materacu Hilding Safety Smyk!Hilding Safety Smyk jest godnym uwagi materacem od Hilding Anders, ponieważ został stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu najmłodszym bezpieczeństwa oraz komfortowego snu. Składa się na to nie tylko antyalergiczny i antybakteryjny wkład oraz łatwy do ściągnięcia pokrowiec, ale także odpowiednio dobrany wkład. Dzięki temu maluszek może wypoczywać na średnio twardym produkcie, który odpowiednio dopasuje się do anatomicznej budowy niemowlęcia. Materace Hilding przechodzą wiele testów pod kątem bezpieczeństwa i tak też jest z Hilding Safety Smyk – materac poddano licznym testom, dzięki czemu spełnia najbardziej rygorystyczne standardy higieny i bezpieczeństwa. Posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co dodatkowo utwierdza rodzica w przekonaniu, że produkt ten gwarantuje odpowiedni dla ich pociechy sen.

Materac Hilding Safety Smyk jest inwestycją na lata, która w pozytywny sposób wpływa na rozwój dziecka. Z uwagi na to stanowić powinien podstawowe wyposażenie każdego pokoiku dziecka. Czy warto brać go pod uwagę? Każdy rodzic wie, co jest najlepsze dla jego dziecka, jednak nie da się zaprzeczyć, że bezpieczna zabawa, odpoczynek oraz sen może być tylko z Hilding Safety Smyk!