Odpowiednia higiena snu jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach. Do niej zalicza się między innymi wybór wygodnego łóżka i odpowiedniego materaca. W końcu człowiek przesypia średnio ⅓ doby, a więc w łóżku speca od sześciu do nawet dziewięciu godzin dziennie. Świetnym wyborem będzie materac posiadający właściwości prozdrowotne, taki jak SleepMed Comfort. W jaki sposób większy komfort oraz efektywność snu? 

SleepMed Comfort jako materac piankowy 

SleepMed Comfort poprzez swoje wyjątkowe wypełnienie zaliczany jest jako materace piankowe. Wewnątrz znajdują się dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR, która nadaje sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego podparcia dla kręgosłupa użytkownika. Dodatkowo posiada technologię Airforce pozwalającą zwiększyć w znaczny sposób higienę snu oraz przepływ powietrza przez materac. Nie można zapomnieć również o termoelastycznej piance VitaRest®, która poprzez nacisk oraz temperaturę ciała użytkownika jest w stanie w idealny sposób dopasować się do jego anatomicznej budowy. Materace do spania w celu zwiększenia komfortu powinny posiadać siedem stref twardości. Są one obecne w SleepMed Comfort, umożliwiając jeszcze lepsze dopasowanie się wkładu do organizmu. Sam materac z uwagi na zastosowanie innowacyjnej pianki jest lekki i z łatwością można go obracać, ponieważ obie jego strony są przystosowane do użytkowania. A to nie wszystko!

SleepMed Comfort jako materac medyczny

Komfortowy i zdrowy wypoczynek tylko na SleepMed Comfort!SleepMed Comfort jest nie tylko materacem piankowym, ale także wyrobem medycznym, który posiada właściwości prozdrowotne potwierdzone poprzez restrykcyjne testy i badania medyczne. Oznacza to, że sen na materacu SleepMed Comfort jest nie tylko komfortowy z uwagi na wkład, ale także bezpieczny dla zdrowia. Odpowiednie podparcie kręgosłupa sprawia, że osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju schorzenia mogą zaznać ulgi w czasie snu i odpoczynku. Jednocześnie SleepMed Comfort gwarantuje dobrze przespaną noc w komfortowych warunkach. Organizm w tym czasie może spokojnie odpoczywać oraz się regenerować. Często materace medyczne, takie jak SleepMed Comfort polecane są przy rehabilitacji, właśnie ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

SleepMed Comfort – dla kogo? 

Materace SleepMed polecane są wielu osobom. Praktycznie każdy może położyć się na nim i w komfortowych oraz higienicznych warunkach zasnąć. Jednak SleepMed Comfort rekomendowany jest przede wszystkim osobom zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa. Produkt ten prawidłowo podpiera kręgosłup, jednocześnie przynosząc ulgę w czasie snu. Jednak nie jest to jedyna grupa, ponieważ z uwagi na odpowiednią cyrkulację powietrza oraz antyalergiczny pokrowiec SleepMed Comfort polecany jest także alergikom. Single, pary czy osoby chcące zapobiec kształtowaniu się wad postawy również mogą zainwestować w SleepMed Comfort, zwłaszcza że posiada on cztery twardości, dzięki którym każdy może dopasować twardość do swoich preferencji!

SleepMed Comfort to uniwersalny model, który dopasuje się do każdych oczekiwań. W odpowiedni sposób dba o higieniczne środowisko snu oraz umożliwia komfortowy wypoczynek. Poprzez właściwości prozdrowotne gwarantuje najlepsze podparcie kręgosłupa. SleepMed Comfort dopasuje się do każdej sypialni i to nie tylko z uwagi na szeroką gamę rozmiarów, ale i z uwagi na fakt, że jest przystosowany do stelaży z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka!