Materace twarde to produkty, które charakteryzują się stabilnością i wzmocnioną powierzchnią. Ich wkład został skonstruowany w taki sposób, by świetnie podpierać sylwetkę i nie zakłócać przepływu krwi w organizmie. Charakteryzują się też odpowiednią sprężystością i antyalergicznością. Tego typu materace oznacza się jako H3. W ich wnętrzu bardzo często znajdują się lateks i kokos – zwiększają one elastyczność i sprężystość podłoża. Ponadto, ich właściwości zapobiegają rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów. 

Optymalna wsparcie ciała

Idealny materac twardy to Hilding Conga. Stanowi świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na odpowiednim wsparciu ciała. Sprawdzi się u osób aktywnych oraz par. Wykorzystanie czterech rodzajów specjalistycznych pianek sprawia, że model pomaga w regeneracji mięśni i niwelowania napięcia oraz bólu. Siedem stref twardości gwarantuje wsparcie każdej partii ciała. Specjalne otwory wentylacyjne zapobiegają osadzaniu się kurzu, roztoczy czy grzybów, dlatego produkt będzie bezpieczny również dla alergików. Przynosi ulgę i niweluje napięcie w okolicach karku, barków oraz ramion. Wykorzystane do produkcji materaca pianki Visco i FloFom wykazują działanie rozluźniające. Hilding Conga to materac, który pokochało już wiele użytkowników.

Nowoczesność 

Czy warto zainwestować w materace twarde?Drugi materac wart polecenia to Hilding Modern. Jest to dwustronny materac, który charakteryzuje się długą żywotnością i dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Do jego produkcji wykorzystano trzy niezwykle elastyczne pianki. Wnętrze produktu skonstruowano w taki sposób, by zapewnić Ci higieniczne środowisko snu. We wkładzie znajdują się otwory wentylacyjne, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza i uniemożliwiają gromadzenie się wilgoci oraz innych zanieczyszczeń. Pokrowiec dostępny w zestawie to Cashmere. Jest antyalergiczny, jedwabisty i niezwykle miły w dotyku. Potrafi izolować użytkownika przed zimnem i pochłania aż 40% wilgoci z otoczenia. Te właściwości sprawiają, że Hilding Modern może być używany przez alergików.

Ulga w bólu 

Hilding Foxtrot to materac piankowy, który sprawdzi się w przypadku osób, cierpiących na bóle kręgosłupa i takich, które preferują twarde podłoże. Skonstruowano go z innowacyjnej pianki, która cechuje się wysoką elastycznością. Wkład materaca idealnie podtrzymuje ciało i dostosowuje się do poszczególnych partii ciała oraz indywidualnych potrzeb. Dzięki swojej niejednolitej strukturze, materac jest bardzo sprężysty i elastyczny. Otwartokomórkowa struktura wkładu materaca zapewnia przewiewność i wentylację. Pokrowiec dostępny w zestawie – Hybrid jest odporny na mechacenie. Posiada dwa uchwyty, które umożliwiają odwrócenie materaca na drugą stronę. W razie jakichkolwiek zabrudzeń – pokrowiec możesz zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o jego uszkodzenie.

Wejdź na naszą stronę i zakup swój nowy materac już dziś, by cieszyć się regenerującym snem!