Każdy z nas po ciężkim dniu pracy zasługuje na odpoczynek na najwyższym poziomie. Dlatego warto postawić na dobrej jakości materac. Dzięki najnowszej kolekcji Hilding, w skład której wchodzą materace naturalne, możemy postawić na produkty nie tylko wygodne, ale i bezpieczne dla środowiska. Zależy Ci na spokojnym śnie każdej nocy? Postaw na materac Hilding Aspre!

Jakie są materace naturalne?

Materace naturalne to produkty, które zostały wykonane z naturalnych materiałów, będących bezpiecznymi dla użytkownika, jak i środowiska. Zapewniają przy tym zdrowy i wygodny sen, wszystko to dzięki użyciu w ich wnętrzu syntetycznych pianek oraz naturalnych surowców, takich jak len czy bawełna organiczna. Wykorzystanie tych materiałów zapewnia nie tylko wypoczynek na najwyższym poziomie, ale również szereg właściwości przeciwbakteryjnych i antyalergicznych. Materace te zostały stworzone z myślą o klientkach, którym zależy na ekologicznych rozwiązaniach, przy tym spełniających ich wszystkie wymagania, jeśli chodzi o jakość snu. Dlatego stawiając na materace naturalne, masz pewność, że po pierwsze są one bezpieczne dla środowiska, a po drugie nie będą jakościowo przy tym odbiegać jakościowo od klasycznych podłoży do spania.

Budowa materaca Hilding Aspre 

Czym są materace naturalne - poznaj model Hilding AspreModel Hilding Aspre to naturalny materac piankowy, wykonany z wkładu opierającego się na piance HR Bio o wysokości 11 cm, oraz pianki NATURALIS® o wysokości 9 cm. Materac jest dwustronny, mamy do wyboru podłoże średnio twarde i twarde. Poziom twardości możemy zmienić w każdym momencie poprzez odwrócenie produktu na drugą stronę. Warto również wspomnieć, że wkład został nasączony naturalnymi olejkami, zamiast chemicznych związków. W piance NATURALIS® znajdziemy olejek rycynowy, a w piance HR Bio olejek sojowy. Materac jest bardzo elastyczny, a przy tym jednocześnie nie pozwala, aby ciało nadmiernie zapadało się w trakcie snu. Gwarantuje to spokojny i komfortowy sen przez całą noc. Warto także wspomnieć, że został on wyposażony w pokrowiec, który ma możliwość zdejmowania i prania.

Hilding Aspre – dla kogo się sprawdzi 

Materac naturalny Hilding Aspre będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na komforcie wypoczynku na wysokim poziomie, a przy tym zachowaniu wysokiej higieny snu i stosowaniu produktów przyjaznych dla środowiska. Jednak szczególnie polecany jest dla par, ponieważ dobrze niweluje drgania powstające na powierzchni podłoża. Jest także rekomendowany dla osób aktywnych, ponieważ użyte w nim komponenty wspomagają szybszą regenerację mięśni po wysiłku.

Dobrej jakości sen w dużej mierze wpływa na to, jak się czujemy w ciągu dnia, dlatego warto wybrać materac, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jednak przy tym dzięki nowej kolekcji Hilding, możemy postawić na produkty naturalne, które nie będą szkodliwe dla ekosystemu.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/