Szukasz podłoża do snu, które sprawi, że każda noc przebiegnie pod znakiem zdrowego i efektywnego wypoczynku? To niełatwe zadanie – propozycji jest wiele, a opinii jeszcze więcej. Doskonałym, wartym uwagi rozwiązaniem są więc materace naturalne, które posiadają całą masę pozytywnych właściwości. 

Materace naturalne – jak mogą wpłynąć na Twój sen?

Jak wiadomo, sen to podstawowa potrzeba biologiczna człowieka, na którą poświęca się średnio ⅓ życia. Chyba wszyscy pragną, by był to czas możliwie jak najlepiej spędzony. Każdy chciałby uniknąć wieczornego przewracania się z boku na bok w poszukiwaniu idealnej pozycji oraz przebudzania się w złym humorze. Co jeśli dowiesz się, że  materac naturalny może być gwarancją tego, że już nigdy nie spotkasz się z takimi problemami? Surowce wysokiej jakości, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony to podstawa wszystkich modeli tego typu. To właśnie dzięki nim podłoże do snu staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnego kupującego. Dlaczego tak jest?

  • Lateks naturalny powstaje z wysokiej jakości, hipoalergicznych i organicznych materiałów, takich jak mleko drzew kauczukowych. Lateks wykorzystywany do produkcji kolekcji naturalnej pochodzi ze ściśle regulowanych plantacji. Podstawową zaletą tego typu produktu jest fakt, iż nie daje on szans bakteriom, grzybom, czy roztoczom kurzu domowego. Jest to surowiec niesamowicie elastyczny i sprężysty, który pomoże w utrzymaniu higieny w sypialni.
  • Olej sojowy to płyn, którym zastąpiono wszystkie chemiczne składniki znajdujące się w piankach. Dzięki niemu skóra użytkownika jest mniej narażona na wszelkiego rodzaju podrażnienia.
  • Len i bawełna organiczna to materiały, z których tworzy się niezwykle innowacyjny pokrowiec Linen wchodzący w skład kolekcji naturalnych podłoży do snu. Absorbują wilgoć, chronią ciało przed przegrzaniem i są niezwykle przyjemne w dotyku.

Poznaj znaczenie zdrowego i efektywnego snu

Czy materace naturalne sprawdzą się w Twoim domu Poznaj Hilding Nevada!Wysypianie się jest niesamowicie ważne dla naszego organizmu. Należy zadbać o higienę snu, czyli trzymać się pewnych niepisanych zadań. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ skutków niedoboru snu jest naprawdę wiele. Niektóre z nich można zauważyć gołym okiem – rozdrażnienie, gorsze samopoczucie i mało promienny wygląd to konsekwencje, które w mgnieniu oka zostaną zauważone przez naszych bliskich. Niekiedy problem ten staje się jednak zdecydowanie większy – osoby chronicznie zmęczone cierpią z powodu stanów depresyjnych i obniżonego poczucia własnej wartości.

Hilding Nevada – rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na model Hilding Nevada. Jego bazę stanowi system sprężyn 7-strefowych o zmniejszonej średnicy. Wykorzystanie tego typu elementów składowych sprawia, że podłoże zyskuje na elastyczności punktowej, a co za tym idzie – staje się niesamowicie wygodne. Materac zapada się bowiem jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni, dlatego Hilding Nevada jest również wyrobem odpornym na odkształcenia. Nie sposób nie wspomnieć również o wykorzystaniu blatu lateksu, którego pozytywne właściwości zostały opisane wyżej. Pianka HR Bio o otwartokomórkowej strukturze to przysłowiowa „wisienka na torcie”, dzięki której cyrkulacja powietrza wewnątrz wkładu jest możliwa.

Zakup materaca to czasami bardzo trudny i żmudny proces składający się z wielu kroków. Hilding Nevada jest więc doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na podłożu do snu o wielu pozytywnych właściwościach, które ponadto będzie wykonane z naturalnych surowców.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/