Wysoki komfort snu na stabilnej, twardej powierzchni? Jeśli to jest właśnie to, czego oczekujesz od materaca poznaj bliżej Hilding Fandango oraz wszystkie zalety płynące z jego zakupu.

Materac twardy, czy bardzo twardy?

Teraz nie musisz wybierać – wystarczy, że postawisz na model o dwóch twardościach, właśnie taki jak Hilding Fandango. Jedna z jego stron, określana właśnie jako bardzo twarda świetnie sprawdzi się dla osób ważących powyżej 100 kilogramów, z tego względu, że bez wątpienia w stabilny sposób będzie podpierać ciało użytkownika i dzięki temu chociażby kręgosłup nie będzie się w nienaturalny sposób wyginał. Druga strona również sprawdzi się dla miłośników stabilniejszej powierzchni, jednakże jest trochę bardziej miękka. Podkreślmy jednak, że twardość materaca to czynnik, który każdy może odczuwać w sposób bardzo subiektywny, dlatego pamiętajmy, aby wybierając odpowiedni produkt przede wszystkim kierować się naszymi indywidualnymi preferencjami. Jednocześnie dodajmy, że tego typu materace, aby zmienić twardość, wystarczy jedynie odwrócić, dzięki czemu w zaledwie kilka chwil jesteśmy w stanie zagwarantować sobie prawdziwą wygodę.

Materac kieszeniowy – czyli jaki?

Hilding Fandango - mocne podparcie i wysoki komfort!Materace Hilding produkowane są wyłącznie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, które mają każdemu zapewnić sen na najwyższym poziomie. Tutaj spotykamy się ze sprężynami kieszeniowymi. Elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, ponieważ każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni. Wskazane rozwiązanie daje bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim całość reaguje w indywidualny sposób na nacisk, w związku z czym podłoże, na jakim śpimy ugina się jedynie w miejscach, w jakich nasze ciało rzeczywiście leży. Przekłada się to też na wytrzymałość całego produktu, co znaczy, że będzie nam bez wątpienia w prawidłowy sposób służył przez bardzo długi czas. Świetnie podpiera ciało, amortyzuje drgania, w związku z czym dobrze sprawdzi się również dla par, jednocześnie jest bardzo wygodny i bez wątpienia jego użytkownicy nie będą narzekać na komfort w czasie wypoczynku.

Pozytywne właściwości materaca

Materac uzyskał status wyrobu medycznego, co potwierdza jego liczne właściwości prozdrowotne. Warto jest wspomnieć co jeszcze przekłada się na wysoki komfort korzystania z produktu. Bez wątpienia będzie to chociażby mata filcowa, która ma służyć oddzieleniu pianki od sprężyn czy też mata kokosowa, która zwiększa twardość i wspomaga przepływ powietrza. Posiada on także warstwę elastycznej pianki Flexifoam. Umieszczony został w pokrowcu Med-Cover, w związku z czym świetnie sprawdzi się dla alergików, ponieważ łatwo dbać o jego czystość.

Dwustronny materac to bez wątpienia świetne rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie są pewne, jaką twardość potrzebują, dlatego na pewno powinniśmy rozważyć jego zakup, w szczególność poszukując stabilniejszego modelu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/