Szacuje się, że średnio każdy człowiek przesypia ⅓ swojego życia. Warto przeznaczyć ten czas na efektywny wypoczynek, który faktycznie korzystnie wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Pomóc w tym mogą materace SleepMed. Są to produkty, które łączą w sobie nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o zdrowie użytkowników. A dlaczego warto w nie zainwestować?

Poznaj technologię Airforce i zainwestuj w materace SleepMedDlaczego warto wybrać materace SleepMed?

Materace SleepMed wyróżniają się na rynku dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Airforce, która znacząco podnosi komfort i jakość snu. A w jaki sposób? W wyniku specjalnych nacięć w tzw. kratkę wentylacyjną możliwy jest maksymalny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Ma to bezpośredni wpływ na higienę snu, a także zdrowie użytkownika. Dodatkowo fakt ten sprawia, iż wewnątrz nie gromadzi się wilgoci, co stwarza środowisko niesprzyjające rozwojowi roztoczy oraz pleśni. Jest to szczególnie ważne dla osób z alergiami, ponieważ materace z technologią Airforce pomagają utrzymać higieniczne i zdrowe warunki snu. Nie da się również zaprzeczyć, że lepsza wentylacja materaca przekłada się na wyższy komfort termiczny. Technologia Airforce pomaga regulować temperaturę, zapewniając odpowiednie warunki termiczne. Obie kwestie można łatwo wytłumaczyć – ciepłe i wilgotne powietrze jest kierowane do otwartych komór (jam), a następnie przy pomocy naturalnych ruchów ciała usuwane. Zastępuje je świeże powietrze.

Poznaj możliwość regulacji twardości i zainwestuj w materace SleepMed

Marzysz o komfortowym wypoczynku? Materace SleepMed mogą Ci to zapewnić! Te unikalne produkty są w stanie sprostać każdym wyzwaniom, w tym związanych z twardością. Parametr ten jest ciężki do określenia, gdyż stanowi subiektywne dla każdego użytkownika odczycie, bazujące na wadze oraz indywidualnych preferencjach. Jednak ze SleepMed wszelkie troski mogą odejść na bok, gdyż jeśli tylko materac wydaje Ci się za miękki lub za twardy, to możesz zmienić stopień twardości. Jest to możliwe z uwagi na zastosowanie ruchomej warstwy pianki termoelastycznej. Pozwala ona na stworzenie aż 4 stopnie twardości – wystarczy w odpowiedni sposób ułożyć warstwy pianki, czyli układ:

  • beżowa – zielona – biała pozwala na stworzenie materaca o średniej twardości,
  • beżowa – biała – zielona pozwala na stworzenie idealnego podparcia dla osób cięższych oraz wszystkich tych, którzy borykają się z problemami z kręgosłupem,
  • zielona – biała – beżowa pozwala na stworzenie konfiguracji gwarantującej bardzo wysoką sprężystość,
  • biała – zielona – beżowa pozwala na stworzenie materaca o wysokiej twardości.

Za mało możliwości? Możesz dodatkowo zainwestować w matę kokosową, która pozwoli Ci na zwiększenie twardości powierzchni lub modele posiadają odpinany top. W połączeniu z ruchomą warstwą pianki termoelastycznej zapewni on aż 6 stopni twardości!

Poznaj wyjątkowe pokrowce i zainwestuj w materace SleepMed

Obecnie coraz większą uwagę zwraca się na pokrowce – w końcu są to nieodłączne elementy komfortowego podłoża do spania. Otaczają wypełnienie i chronią je przed czynnikami zewnętrznymi, co znacząco wpływa na trwałość materaca. W celu prawidłowego dbania o pokrowce zaleca się ich regularnie odkurzanie oraz pranie. Marka SleepMed wyposażyła każdy z nich w zamek, który znacząco ułatwia zachowanie czystości, gdyż można je z łatwością ściągnąć oraz wyprać w domowych warunkach. Wszystkie produkty w ofercie zostały wyposażone w jedne z dwóch pokrowców. Pierwszy z nich, czyli pokrowiec Merced z taśmą 3D nie tylko dobrze wygląda, ale także dzięki specjalnym perforacja na powierzchni zapewnia odczuwalny efekt masażu. Dodatkowo tkanina jest miękka w dotyku, antyalergiczna, a także wspomaga odprowadzanie wilgoci. Drugą opcją jest pokrowiec Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D. Jego wygląd również jest stylowy, jednak co najważniejsze – zapewnia optymalny komfort w czasie snu. Przede wszystkim wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi, gdyż dzianina Probiotex została nasączona apreturą Purotex®. Wykorzystuje ona technologię aktywnych probiotyków, co w praktyce oznacza, że jest w stanie zmniejszyć ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7%, zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu.

Poznaj znaczenie bezpiecznego snu i zainwestuj w materace SleepMed

Materace SleepMed to produkty, które nie tylko zapewniają komfort, ale także dbają o Twoje zdrowie dzięki swojemu statusowi wyrobu medycznego. Oznacza to, że spełniają one rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i efektywności, co jest niezwykle istotne dla osób zmagających się z problemami kręgosłupa czy bólem mięśniowym. Można śmiało powiedzieć, że wysoka jakość materiałów i zaawansowane technologie stosowane w produkcji materacy SleepMed przyczyniają się do poprawy jakości snu oraz wsparcia zdrowia fizycznego. Oprócz tego każdy model posiada certyfikat jakości AEH, który potwierdza, że pozytywnie przeszły testy pod kątem 4 kluczowych dla każdego materaca parametrów. Obejmują one:

  • ergonomię, która określa stopień dopasowania materaca do ciała użytkownika, a to skutkuje m.in. najlepszym wsparciem kręgosłupa oraz regeneracji organizmu pod kątem fizycznym i psychicznym,
  • higienę, która stanowi gwarancję czystego środowiska w czasie snu, gdyż dzięki zastosowanym rozwiązaniom materac jest chroniony przed bakteriami, grzybami czy roztoczami,
  • klimat, który jest związany z właściwym przepływem powietrza wewnątrz wypełnienia, a to wiąże się z możliwością regulacji poziomu wilgotności czy temperatury ciała,
  • trwałość, która wyraża odporność na nacisk, odkształcenia, oddziaływanie wilgoci oraz zmieniającą się temperaturę.

Dzięki zaawansowanym technologiom, wysokiej jakości materiałom i dbałości o indywidualne potrzeby użytkowników, materace SleepMed stanowią doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie zdrowie i wygodę. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z problemami kręgosłupa, potrzebujesz idealnego podparcia dla mięśni, czy po prostu chcesz cieszyć się spokojnym snem – SleepMed ma rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

wyrob

Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.