Szukając idealnego materaca koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na modele Hilding Anders! Dlaczego? Tradycja idąca w parze z nowoczesnymi technologiami, zastosowana przy produkcji unikalnych wyrobów daje gwarancję zadowolenia nawet dla tych najbardziej wymagającym.

Hilding Anders: doświadczenie w parze z nowoczesnością

Hilding Anders to firma, której korzeni powinniśmy doszukiwać się już w roku 1939, na południu Szwecji w skromnym warsztacie. Nikt wtedy nie spodziewał się, że ich materace staną się jednymi z najbardziej popularnych na rynku. Producent dzisiaj zatrudnia około 9500  osób, które pracują na terenie ponad 19 krajów. W polsce Hilding Anders pojawił się w roku 2001 – to właśnie tutaj znajdują się jedne z najbardziej nowoczesnych zakładów! Od tego czasu firma produkowała chociażby dla Ikei, Agata Meble, Black Red White, lecz również dla Pan Materac czy też Senpo. Oczywiście nie możemy zapomnieć też o markach własnych, jak właśnie unikalne materace Hilding czy też Curem, a także prozdrowotne wyroby marki SleepMed. Tyle lat doświadczenia pozwoliło im dokładnie poznać oczekiwania klientów, dzięki czemu wszystkie produkty świetnie dopasowują się do potrzeb praktycznie każdego.

Materace Hilding: jakie są?

Materace Hilding Anders: producent z tradycją!Dlaczego materaca Hilding Anders cieszą nas tak wysoką jakością i są w stanie sprostać wymaganiom każdego użytkownika? Filozofia marki odnosi się do tego, żeby zapewnić zdrowy i komfortowy sen niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy wagi. Dlatego tak istotnym czynnikiem jest tutaj ergonomia: materace mają świetnie dopasowywać się do kształtu ciała, gwarantują optymalne podparcie, lecz jednocześnie obiecują niezwykłą wygodę, dzięki czemu stanowią tak dobre rozwiązanie. Kolejną kwestią, która może brzmieć nieco tajemniczo jest mikroklimat: oznacza to między innymi, że wszystkie produkty wykazują szereg właściwości antyalergicznych, w związku z czym świetnie sprawdzą się nawet dla osób zmagających się z problemami układu oddechowego. Dodatkowo całość łatwo jest utrzymać w higienie, jest bardzo wytrzymała, a także dzięki różnorakim wzorom świetnie się prezentuje. Koniecznie podkreślmy, że w czasie trwania procesu produkcji bardzo dużą wagę przywiązuje się do tego, aby  nie szkodzić środowisku naturalnemu.

SleepMed: wyroby medyczne

Materace piankowe oraz modele typu multipocket to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się z problemami zdrowotnymi. Znajdziemy tutaj chociażby wysokiej jakości materace ortopedyczne, które dobrze sprawdzą się na przykład w czasie trwania rekonwalescencji po chorobie lub urazie. Zastosowano w tym wypadku zaawansowane metody takie jak chociażby: wkład z pianki Visco, technologia Airforce, prozdrowotne pokrowce czy też wspomniane już wypełnienie multipocket, gdzie każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszenii. Chcesz się przekonać, dlaczego są one tak wyjątkowe? Gdańsk zaprasza do salonów stacjonarnych.

Hilding Anders to producent, który gwarantuje produkty najwyższej jakości, dlatego warto jest właśnie na nie postawić. Jeśli szukasz materaca, który wreszcie zapewni Ci komfortowy sen to zapraszamy!