Niektórzy z nas lubią zmiany i częste przeprowadzki, chcą od życia czegoś nowego na bieżąco. Inni na myśl o zmianie mieszkania panikują, bo perspektywa przewożenia wszystkich mebli może być przytłaczająca. Nie chcemy, aby nasz dobytek nas obciążał i utrudniał nam codzienność. W obu tych przypadkach, choć skrajnie od siebie różnych, Hilding przygotował coś dla nas! Jeżeli rozglądasz się za materacem sprężynowym, który będzie łatwy w przechowywaniu i transporcie, to model Step został stworzony właśnie dla Ciebie.

Hilding Step, to model materaca kieszeniowego, który sprawdzi się świetnie w naszym łóżku, jeśli marzymy o komforcie, ale i poczuciu odpowiedniego wsparcia dla naszego kręgosłupa. Materac ma w sobie sprężyny, ale również pianki, które dają nam oczekiwaną wygodę. Materac należy do twardych, jednak daje odczucie otulenia i swego rodzaju miękkości, kiedy na nim leżymy. Step jest modelem rolowanym, dzięki czemu możemy łatwo go transportować i przechowywać. Został skonstruowany w taki sposób, że wypełnienie nie odkształca się i zachowuje bardzo długo swoje właściwości. Właśnie dlatego Hilding oferuje nam 5 lat gwarancji, jego jakość gwarantuje nam długie i przyjemne użytkowanie. A przecież to bardzo ważne, kiedy wybieramy wyposażenie naszego domu, mieszkania czy pokoju. Model ten nadaje się zarówno dla seniorów, którzy potrzebują bezpiecznego wsparcia na łóżku, jak i dla par czy alergików. Trzeba przyznać, że jest bardzo uniwersalny. Co go wyróżnia?

7-strefowa sprężyna kieszeniowa najwyższą gwarancją Twojego komfortu.

Hilding Step - komfort i wygodaModel Step został złożony w głównej części ze 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, a po obu stronach pokryty pianką Flexifoam na wysokość 2,5 cm. Wewnątrz wkładu tego materaca każda sprężyna pracuje osobno. Dlatego właśnie model ten będzie szczególnie służył parom, które śpią razem, a nie zawsze wstają o podobnych porach lub mają płytki sen. Sprężyna kieszeniowa gwarantuje stabilność i uginanie się tylko tych części materaca, na które akurat wywieramy nacisk. Jeśli więc nasz partner się wierci lub wstaje o innej porze niż my, po naszej części materaca w ogóle tego nie odczujemy, co pozwoli nam spać długo i spokojnie. Odczuwanie jakichkolwiek drgań w wyniku ruchu na materacu, jest zmniejszone do minimum. Sen może być długi i regenerujący, nawet we dwójkę! Pianka Flexifoam daje wysokie poczucie komfortu, ale i przyjemne odczucie otulenia. Materac jest twardy, co daje dobre wsparcie kręgosłupowi i całemu naszemu ciału. Unikniemy problemów z bólami, które mogą zdarzyć się podczas spania na niewygodnym łóżku.

Pokrowiec Silver w zestawie z Hilding Step.

Decydując się na model Step, dostajemy od producenta również pokrowiec Silver. Jest to pokrowiec, który w bardzo dużym stopniu przepuszcza powietrze, co zapewnia nam optymalną wentylację w wypełnieniu naszego materaca. To bardzo ważne, bo dzięki temu wilgoć się w nim nie kumuluje, a to z kolei chroni przed rozwijaniem się bakterii i gwarantuje wysoką higienę w miejscu naszego snu. Został wykonany z materiałów, które nie zawierają szkodliwych ani drażniących substancji, dlatego może służyć również wrażliwym osobom, alergikom. Pokrowiec Silver jest biały i ma srebrne elementy. W całości tworzy bardzo elegancki, a wręcz klasyczny wygląd. Wizualnie wypada naprawdę korzystnie, na pewno ozdobi dodatkowo naszą sypialnię. Jest oczywiście zdejmowalny i można go wyprać w temperaturze do 60°C, więc łatwo zadbamy o jego czystość. W połączeniu z materacem Hilding Step ma około 19 cm wysokości.